הפרוייקטים שלנו

בואו נתחיל לעצב

"דברים גדולים נעשים על ידי סדרה של דברים קטנים
המצטרפים יחדיו"

וינסנט ואן גוך

כל מה שרציתם לדעת על התהליך

בית החלומות שלכם ב 4 צעדים פשוטים

אפיון

ביחד נגדיר את סגנון העיצוב, אופיו של הבית והמראה שנרצה להשיג מכל חלל שנעצב.

סקיצות – אינספור אפשרויות, צריך רק לבחור!

לכל חלל יש פוטנציאל להיות כל דבר. נציג לכם סקיצות שיפיחו חיים בכל עיצוב ויאפשרו לכם לבחון את כל האפשרויות ולבחור את זו המתאימה לכם.

תוכניות עבודה – מפשילים שרוולים ו... יוצאים לדרך!

בשלב העשיה מעורבים אינספור גורמים והעבודה נעשית במקביל במספר מישורים.

מעקב ופיקוח

אנחנו מאמינים שהבית נמצא קודם כל בלב, בנפש ובמחשבה. וכשאנחנו מצליחים לתרגם את כל זה למשהו מוחשי שאפשר לחיות בתוכו, זו חוויה משנת חיים. המטרה שלנו היא להתאים, עבור כמה שיותר אנשים, עיצוב שישנה גם להם את החיים.

סקיצה לכל פרט ופרט

אנחנו מאמינים שהבית נמצא קודם כל בלב, בנפש ובמחשבה.
וכשאנחנו מצליחים לתרגם את כל זה למשהו מוחשי שאפשר לחיות בתוכו,
זו חוויה משנת חיים.

01
עיצוב דירה
02
עיצוב משרד
03
עיצוב חנות
04
עיצוב בית

תרשו לעצמכם להיות אתם!

בבית וגם בעבודה, עיצוב פנים יצירתי וייחודי שישקף את הסגנון האישי שלכם ויעניק לכם פתרונות אסתטיים חדשניים ומתקדמים שיהפכו כל חלל למקום נעים ומיוחד שתרצו לשהות בו עוד ועוד.

עיצוב דירות ובתים פרטיים

מבחינתנו, בית יפה ומעוצב שלא מתפקד ולא משרת את הצרכים שלכם – הוא לא מספיק טוב. ההתמחות שלנו היא למקסם כל חלל ולנצל אותו בצורה הטובה ביותר, ליצור עבורכם סדר וארגון וזרימה מדוייקת ונכונה. כבר בשלב התכנון נתייחס לDNA שלכם כדי להתאים את הבית בדיוק למידות שלכם. ונבחר את הקווים, הפרופורציות והחומרים שיקנו לכם את התחושות הטובות ביותר כדי שפשוט לא תרצו לצאת מהבית

עיצוב חללים מסחריים

עיצוב חללים מסחריים עשוי להיות מאתגר. שימוש מושכל במרחב וחלוקה נכונה של חללים משותפים דורשת מיומנות ויצירתיות.למעלה מעשור של עשייה ועיצוב אינספור חללים מסחריים שונים מאפשרים לנו להציג ולהציע מגוון רחב של פתרונות ויצירתיות שישקפו את חזון החברה שלכם ויעניקו לחללי העבודה השונים אופי ייחודי.